Ładowanie ofertyZamieszkaj w willowej inwestycji!


Cena: 1 361 715 zł


Nr oferty:    WL02938
Miasto, Dzielnica, Ulica:  GDAŃSK JELITKOWO / Botanica / Bursztynowa
Powierzchnia:    97.90 m2
Cena za m2:    14038 zł
Liczba pokoi:    4
Własność:    Własność
Rok budowy:    2019
Ogrzewanie:    C.o. miejskie
Garaż:    tak
Piwnica:    tak
Winda:    tak
Stan:    Deweloperski
Umeblowane:    nie

Botanica - Zamieszkaj w Ogrodzie!

Apartament Gotowy do Odbioru.

Botanica Jelitkowo to kameralne osiedle komponujące się z willową zabudową nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Łączy doskonałą lokalizację blisko natury: morza, plaży, licznych parków oraz zbiornika wodnego z bliskością miejskiej infrastruktury. Projekt architektoniczny został stworzony w oparciu o idee miasta ogrodu, ze starannie skomponowaną roślinnością harmonizującą z otoczeniem. Zabudowa osiedla ukształtowana jest w rytmie płynącej rzeki, zapewniając każdemu mieszkańcowi niepowtarzalny widok. Duże przeszklenia i powiększone okna wprowadzają do wnętrz promienie słońca i pozwalają na podziwianie krajobrazu.

Wyjątkowy charakter inwestycji zapewnia przestrzeń wspólna, zaprojektowana z myślą o odpoczynku. Dla mieszkańców dostępne będą: zewnętrzna strefa relaksu, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, liczne miejsca z oczkami wodnymi oraz różnorodną roślinnością, skomponowaną tak, aby stworzyć naturalną przestrzeń do odpoczynku. We wnętrzach znajdzie się kompleks wypoczynkowy z: salą klubową, spa i saunami oraz siłownią. Nie zabraknie również placu zabaw dla najmłodszych.

Botanica Jelitkowo mieści się w samym sercu nadmorskiej dzielnicy, na granicy Gdańska i Sopotu. Malownicza okolica na styku dwóch miast sprzyja spacerom i odpoczynkowi. By znaleźć się na plaży wystarczy 5 minutowy spacer, a nadmorską promenadą można dojść do molo w Sopocie i w Gdańsku Brzeźnie.

Bezpośrednie sąsiedztwo inwestycji to malowniczy zbiornik wodny, który można podziwiać z okien apartamentów. Widok otaczającej natury pozwoli odpocząć, uspokoić myśli i spojrzeć na świat z nowej perspektywy.

W tej wyjątkowej inwestycji oferujemy Państwu apartamenty 2, 3, 4 i 5 pokojowe.

Apartamenty dostępne w stanie deweloperskim. Termin realizacji III 2019 r.

Cena apartamentu zawiera miejsce postojowe i komórkę lokatorską.

Zapraszamy do prezentacji oferty! Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.v

Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl