Ładowanie ofertyTuż przy plaży!


Cena: 2 017 134 zł


Nr oferty:    WL03233
Miasto, Dzielnica, Ulica:  GDYNIA ORŁOWO / Centrum handlowe, Las, Park, Pas nadmorski / SPACEROWA
Powierzchnia:    123.70 m2
Cena za m2:    16399 zł
Liczba pokoi:    4
Piętro:    1 / 3
Własność:    Własność
Rok budowy:    2019
Ogrzewanie:    C.o. miejskie
Garaż:    tak
Piwnica:    tak
Winda:    tak
Stan:    Deweloperski
Umeblowane:    nie

Absolutnie wyjątkowa oferta! Apartament w prestiżowej i kameralnej inwestycji usytuowanej nieopodal orłowskiego Molo i morza!

Nowe Orłowo jest kameralnym, prestiżowym osiedlem, które tworzą dwu i trzy - piętrowe budynki. Przypominają luksusowe wille otoczone ogrodem. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach tarasy.

Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona wyposażona w system monitoringu. Miejsca postojowe znajdują się w hali garażowej, do której zjedziemy windą z każdego poziomu budynku.

Na terenie osiedla funkcjonuje kompleks fitness tylko dla mieszkańców. Jest tu sala ćwiczeń z urządzeniami do treningu siłowego, sauny oraz sala klubowa ze stołem bilardowym.

Inwestycja Nowe Orłowo położone jest w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa. Zaledwie kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza, cieszyć się plażą, kąpielą czy spacerem. Można zapatrzyć się w fale na najstarszym w Europie molo lub usiąść w nadmorskiej kafejce.

Ponad Nowym Orłowem góruje rezerwat przyrody z charakterystycznym klifem i szlakami do spacerów.

W Orłowie znajduje się wszystko co zaspakaja codzienne potrzeby - od świeżego pieczywa po dobra luksusowe. Można pieszo wybrać się do pobliskich sklepów i centrum handlowego. Blisko inwestycji znajdują się przedszkole i szkoły, lekarze czy apteka.

Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do Sopotu i Gdańska.

Zapraszamy do prezentacji dostępnych apartamentów! Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl