W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszych Pracowników wprowadziliśmy najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w związku z Covid19.

Uważnie przestrzegamy zaleceń globalnych i lokalnych organów ds. zdrowia publicznego, wszystkie procedury dotyczące higieny w apartamentach zostały dokładnie przeanalizowane i dostosowane do aktualnej sytuacji.

Wybierając apartamenty w naszej Firmie, nasi Goście mogą mieć pewność, że przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczące higieny i porządku.

Wdrożony w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości Program Stay Safe obejmuje:

Recepcja zlokalizowana w siedzibie naszego biura:

Apartamenty:

Pracownicy Firmy Welcome Apartment:

Opieka Medyczna:

W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia naszych Gości służymy pomocą w kontakcie z lekarzem. Program Stay Safe został opracowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, aby mogli spokojnie odpoczywać w bezpiecznym wnętrzu apartamentu.

Obiekt : Old Town - Tobiasz Residence

Old Town – Tobiasz Residence

Obiekt Old Town – Tobiasz Residence położony jest w samym sercu starego Gdańska w stylowej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Zaledwie kilka minut zajmie nam dojście do Motławy, Fontanny Neptuna czy Muzeum II Wojny Światowej. W tym wyjątkowym miejscu zapraszamy Gości do przestronnych ponad 100 metrowych apartamentów z dwoma łazienkami. Unikatowa oferta gwarantująca komfort i prawdziwy wypoczynek. Dopełnieniem oferty jest znajdujący się tuż przy kamienicy parking.

#BeOurGuest

POZNAJ NASZE APARTAMENTY