Ładowanie ofertyMieszkanie - Gdańsk Śródmieście


Cena: 1 483 566 zł


Nr oferty:    WL03475
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdańsk Śródmieście / Brabank Ii / STARA STOCZNIA
Powierzchnia:    95.60 m2
Cena za m2:    15616 zł
Liczba pokoi:    3
Piętro:    2 / 7
Własność:    (Nieznany)
Rok budowy:    2021
Ogrzewanie:    C.o. miejskie
Garaż:    1 miejsce w hali garażowej
Piwnica:    Tak
Winda:    Tak
Stan:    Deweloperski
Umeblowane:    Nie

Brabank – tu zmierza miasto.  Nowa przestrzeń – nowa historia miasta.

Osiedle Brabank to zupełnie nowa odsłona świetności miejsca będącego przez wieki centrum gdańskiej wyobraźni. Tu budowano łodzie, które czas i i cywilizacja zmieniały w żaglowce, a potem w parowce słynne na cały świat. Tu kumulowała się energia pomysłów oraz marzeń – odważnych i pozbawionych limitów. Brabank odzyskuje i odtwarza tę energie, wzmacniając ją nowoczesnością.

Brabank jest naturalną kontynuacją i ogólnoświatowym trendem rozwoju miasta w stronę wody. Stał się wyznacznikiem kierunku, w którym podąża Gdańsk.

Brabank odwraca się w stronę Motławy i przegląda w jej lustrze. Widok na wodę i nadrzeczną przestrzeń obydwu brzegów jest integralna częścią krajobrazu osiedla, jego walorem, wizytówką i udziałem w pejzażu tego zakątka Gdańska. Dawne szkutniczo – stoczniowe nabrzeże przejmuje nową funkcję: miejsca spotkań, adresu modnych kawiarni i restauracji, magnesu kultury. Zielony bulwar nad rzeką to deklaracja przyjaźni osiedla ze środowiskiem, a zarazem zatarcie granicy między nowoczesnością budynków i ich naturalnym sąsiedztwem.

Brabank to adres kultury. Osiedle zaprasza artystów i ich dzieła. Staje się doskonałym punktem inicjującym wyprawę do Filharmonii Bałtyckiej, Gdańskiej Galerii Miejskiej czy Muzeum II Wojny Światowej znajdujących się w odległości krótkiego spaceru.  Obcowanie z kulturą wpisane jest w ideę Brabanku To fragment przemyślanej propozycji spędzania czasu wolnego i urozmaicenia codzienności. Miejsce zyskuje na atrakcyjności także dzięki restauracjom, które już zyskały renomę nie tylko wśród trójmiejskich koneserów dobrej kuchni. Trosce o jakość życia i pozytywny nastrój służy aranżacja wyjątkowej przestrzeni publicznej – tej już istniejącej oraz zaplanowanej w kolejnych etapach osiedla pomyślanego jako miejsce ekspozycji, wernisaży i spotkań z twórcami.

Brabank to ponadczasowy projekt nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych wnętrz od reprezentacyjnego holu, przez salę klubową i biblioteką po strefę relaksu i rekreacji. Tu miejski zgiełk się wycisza, a życie w eleganckiej enklawie nabiera łagodniejszych tonów.

W drugim etapie inwestycji znajduje się ponad 130  mieszkań i ponad 20 lokali usługowych usytuowanych na poziomie parteru.

Termin realizacji III kwartał 2021 r. Apartamenty dostępne w stanie deweloperskim. Miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej.

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt mailowy: k.osiecimska@welcomeapartment.pl

Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl