Ładowanie oferty
Cena: 850 000 zł


Nr oferty:    WL03726
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdańsk Śródmieście / Waterlane / SZAFARNIA
Powierzchnia:    53.50 m2
Cena za m2:    16037 zł

Gdańsk wygrywa we wszystkich rankingach, jako miasto w którym najlepiej inwestować w nieruchomości, a inwestycja  WaterLane  to najlepiej pracujący budynek w Trójmieście. W tej chwili żadna inna inwestycja, nie osiąga takich wyników i nie daje, takich przychodów Właścicielom apartamentów, jak inwestycja WaterLane. Apartament może służyć również jako miejsce na wakacje, pobyty biznesowe i doskonałą inwestycję – poza bardzo szybkim wzrostem wartości nieruchomości w tej części Gdańska, można zarabiać na wynajmie krótkoterminowym, na który jest bardzo duży popyt oraz wynajmie długoterminowym. 

WaterLane to nowoczesny sześciokondygnacyjny apartamentowiec znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiej mariny. Doskonała lokalizacja daje nam dostęp do najpiękniejszych ulic Starego Miasta: Długiego Targu, Szerokiej, Mariackiej czy Chmielnej, największych atrakcji Gdańska: Kościoła Mariackiego, Fontannay Neptuna, Żurawia Gdańskiego czy Kaplicy Królewskiej oraz niezliczonych restauracji i kawiarni, gdzie można zatopić się w atmosferę miasta i poczuć jego niezapomniany klimat.

Bryła budynku WaterLane została tak ustawiona, aby mieszkańcy już przy wejściu do lobby mogli cieszyć się niesamowitym widokiem nabrzeżnych kamieniczek i przystani jachtowej. Przestronny hol wejściowy z 24-godzinną recepcją prowadzi w głąb budynku i do wewnętrznego ogrodu,który został zaprojektowany w zgodzie ze stylem mariny, wykorzystując dekoracyjne akcenty żeglarskie. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano także kameralne SPA z basenem, jacuzzi oraz saunami.

Unikalność WaterLane tworzy myślenie o prywatności jako centralnej potrzebie ludzkiej. Przejawia się ono w każdym elemencie inwestycji: od całodobowej recepcji poprzez wyciszone windy i korytarze, grube ściany tłumiące odgłosy, skończywszy na funkcjonalnym układzie apartamentów.

Przestrzeń oferowanego apartamentu tworzy elegancki salon połączony z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Całość urządzona z dużym wyczuciem smaku i troski o detale. Modna stylistyka pomieszczeń, ciepła kolorystyka, drewniane elementy dekoracyjne, obrazy na ścianach, projekt oświetlenia – to wszystko sprawia, że lokal emanuje przytulną atmosferą i jest idealnym wyborem dla Klientów szukających wyjątkowego wnętrza. 

Apartamentu jest miejscem idealnym dla osób preferujących życie w rytmicznym sercu miasta, ceniących funkcjonalność, komfort, a jednocześnie pragnących odrobiny ciszy i spokoju. Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl