Ładowanie oferty
Cena: 802 575 zł


Nr oferty:    WL03783
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Wiślinka / / ŁĄKOWA
Powierzchnia:    41.20 m2
Cena za m2:    19575 zł

Duża dawka luksusu, elegancji i estetyki dla najbardziej wymagających!

W nadmorskiej części Gdańska, przy nabrzeżu Martwej Wisły, nieopodal Wyspy Sobieszewskiej, powstaje unikalny projekt w skali całego kraju - SOL MARINA - kompleks luksusowych apartamentów z miejscami do cumowania jachtów. 

Sol Marina otoczona jest parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha.  Unikatowa lokalizacja inwestycji stwarza idealne warunki zarówno dla wypoczynku, jak i rozrywki – w szczególności dla miłośników sportów wodnych.

Prosta i geometryczna bryła budynków idealnie wpisuje się w nurt nowoczesnego budownictwa. Duże okna oprócz funkcji estetycznej, zapewnią idealne nasłonecznienie każdego z wnętrz, zapewniając jednocześnie wyjątkowy widok na marinę z każdego apartamentu. Powstanie tu także 10-kondygnacyjny apartamentowiec, w którym znajdzie się lobby, basen, sauna sucha i mokra oraz siłownia.

Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W I etapie powstaną 92 apartamenty w powierzchni od 41-83 m2, a każdy z nich będzie posiadał ogród lub taras i własne miejsce do cumowania jachtu:

  • długość jednostki - max 12m
  • szerokość - 5,1m
  • głębokość basenu – 2,5m (przy skarpie 2m)
  • cumowanie – do dł.10m
  • Cena: 123.000 PLN

Znajdzie się tu również w pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem.

Inwestycja Premium, czyli najwyższa jakość wykonania, unikalny design wnętrz oraz duża wartość inwestycyjna. Oferowane apartamenty zostają stworzone z myślą o osobach zainteresowanych zakupem mieszkania pod wynajem w opcji „kup i wynajmij”.

 

T Termin realizacji inwestycji: II kwartał 2021 r.

Lokale sprzedawane z VAT 23%.


Zapraszam do prezentacji oferty.

Drukuj

Cecylia Jurewicz
Opiekun oferty


+48 883 775 100

biuro@welcomeapartment.pl