Ładowanie oferty
Cena: 621 000 zł


Nr oferty:    WL03804
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdańsk Chełm / / PASTELOWA
Powierzchnia:    101.85 m2
Cena za m2:    6148 zł

Osiedle Pastelowe położone jest w gdańskich Łostowicach, w bliskim sąsiedztwie centrum miasta Gdańsk. Dzięki wyjątkowemu klimatowi oraz walorom krajobrazowym inwestycja ta stanowi idealne miejsce dla osób, które poszukują wymarzonego dla siebie i rodziny mieszkania w cichej i spokojnej okolicy w atrakcyjnej lokalizacji.

Inwestycja, jest świetnie skomunikowana z centrum Gdańska. Liczne połączenia autobusowe i tramwajowe, rozwinięta infrastruktura drogowa, dzięki której szybko dotrzemy do obwodnicy Trójmiasta, Śródmieścia czy centrum handlowego. Okolica dynamicznie się rozwija i zapewnia dostęp do m.in. do supermakretów, szkół i przedszkoli.

W I etapie inwestycji powstaną trzy budynki o nowoczesnej architekturze i licznych przeszkleniach. Atutem inwestycji będą duże, ponad 30 metrowe odległości miedzy budynkami oraz zbiornik retencyjny, który powstanie w niedalekiej przyszłości.

Oferujemy Państwu ostatnie dostępne mieszkania od 101,85 do 105,57 m2, które rozłożone są w dwóch poziomach i stwarzają możliwość podzielenia lokali na cześć dzienną na parterze oraz nocną na piętrze (możliwość wydzielenia nawet do 6. pokoi lub stworzenia dwóch niezależnych mieszkań).

Wysoki standard inwestycji uzupełnia oferta dodatkowa: sala rekreacyjna dostępna dla wszystkich mieszkańców, plac zabaw z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, miejsca parkingowe w hali garażowej (cena za miejsce: 30 000 PLN), miejsca postojowe zewnętrzne (cena za miejsce: 15 000 PLN)  cichobieżne windy, komórki lokatorskie (2 000 PLN za m2) , pomieszczenia na jednoślady,  zadbane zielone tereny oraz liczne ścieżki spacerowe.

Zapraszam do prezentacji!

Drukuj

Cecylia Jurewicz
Opiekun oferty


+48 883 775 100

biuro@welcomeapartment.pl