Ładowanie oferty
Cena: 742 743 zł


Nr oferty:    WL03850
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdynia Działki Leśne / Silva / KIELECKA
Powierzchnia:    52.20 m2
Cena za m2:    14283 zł

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament, zlokalizowany na  nowoczesnym Osiedlu Silva. To II etap tej prestiżowej inwestycji, obejmujący 3 budynki, w sumie 134 mieszkań. Osiedle  znajduje się w Gdyni, na styku lasu i Śródmieścia Gdyni, przy ul. Kieleckiej (dzielnica Działki Leśne).

Mieszkanie o pow. 52,2 m2, na którą składa się - pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,86 m2), pokój nr 2 (12,66 m2), korytarz (6,81 m2), garderoba (2,86 m2), łazienka z WC (4,71 m2). Z pokoju dziennego jest wyjście na balkon wraz z ogródkiem

Mieszkanie w stanie deweloperskim, wykończone z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Ściany wymalowane białą farbą, przygotowane instalacje elektryczne, teletechniczne, wideofonowe. W każdym budynku znajdują się windy, prowadzące bezpośrednio do hali garażowej.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska w CENIE!

Apartament Gotowy do odbioru.

Osiedle Silva bez wątpienia można nazwać osiedlem zielonym, z racji na bliskie sąsiedztwo lasu,  otoczenia Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zróżnicowana zabudowa, 2,3 i 5-piętrowe budynki. Mimo niedalekiej odległości do głównych arterii komunikacyjnych Gdyni, osiedle charakteryzuje się spokojem i przyjazną atmosferą. Niewątpliwą zaletą jest wyłączenie z ruchu kołowego zielonej przestrzeni między budynkami.

Przestrzeń zaprojektowana jest tak aby każdy mieszkaniec mógł czuć się komfortowo. Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane, dozorowane przez 24 h na dobę. Dodatkowym atutem będzie zaprojektowana strefa wypoczynku, składająca się z sali klubowej z bilardem i strefą gier planszowych oraz  części rekreacyjnej – sala ćwiczeń, sauna sucha i parowa. Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura handlowa, usługowa, kulturalna, komunikacyjna zadowoli każdego.

W ofercie dostępne również mieszkania 3 i  4 pokojowe.


Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!!!

Drukuj

Cecylia Jurewicz
Opiekun oferty


+48 883 946100

c.jurewicz@welcomeapartment.pl