Ładowanie oferty
Cena: 1 075 320 zł


Nr oferty:    WL03884
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdańsk Śródmieście / Angielska Groba / ANGIELSKA GROBLA
Powierzchnia:    89.61 m2
Cena za m2:    12082 zł

Zamieszkaj lub Zainwestuj!

Agencja Nieruchomości Welcome Apartment poleca ofertę sprzedaży apartamentu w przepięknie zlokalizowanej   inwestycji Angielska Grobla w Gdańsku.

Lokalizacja i charakterystyka osiedla

Angielska Grobla to wyjątkowe osiedle zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiej mariny w sąsiedztwie Głównego Miasta, zwanego starówką. Zjeżdżają tu turyści z całego Świata. Odbywają się tu modne wydarzenia, wystawy, koncerty gwiazd. Po urokach miejskiego życia przed mieszkańcami pojawia się możliwość wyciszenia i odpoczynku w przyjaznym, eleganckim otoczeniu.

Prestiżowa lokalizacja otwiera przed mieszkańcami wiele możliwości atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. Mamy dostęp do najpiękniejszych ulic Starego miasta: Długi Targ, Szeroka, Mariacka czy Chmielna, największych atrakcji Gdańska: Kościół Mariacki, Fontanna Neptuna, Żuraw Gdański, czy Kaplica Królewska oraz niezliczonych restauracji i kawiarni, gdzie można zatopić się w atmosferę miasta i poczuć jego niezapomniany klimat. Po sąsiedzku, po tej samej stronie Motławy mieści się Filharmonia Bałtycka. W sezonie z przystani odpływają tramwaje wodne na Hel. Jednocześnie bez problemu można załatwić codzienne sprawy, bo w okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, szkól i ośrodków zdrowia. Samochodem czy Szybką Koleją Miejską łatwo można  dotrzeć do innych części Trójmiasta.

Opis apartamentu

W tej wyjątkowo inwestycji zapraszamy do prezentacji gotowego apartamentu, dostępnego w stanie deweloperskim, co daje możliwość dowolnej aranżacji zgodnie z naszymi potrzebami i marzeniami. Przestrzeń apartamentu tworzy salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz balkon. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe (płatne dodatkowo 40.000 PLN) i komórka lokatorska (płatna dodatkowo 7000 PLN). 

Dla Klientów szukajacych gotowych rozwiązań przedstawiamy wizualizacje projektu wykończenia wnętrz prezentowanego apartamentu.  

Zapraszamy do prezentacji oferty!

 


Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl