Ładowanie oferty
Cena: 970 000 zł


Nr oferty:    WL03890
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdańsk Stare Miasto / Rezydencja Wintera / KOTWICZNIKÓW
Powierzchnia:    102.00 m2
Cena za m2:    9509 zł


Apartament Gotowy do Odbioru!

Zamieszkaj w  miejscu w którym bogata historia spotyka się z urokliwą architekturą w otoczeniu wody.

Butikowy apartamentowiec, który łączy ze sobą czar gdańskich kamieniczek z nurtem nowoczesności. Oferowany projekt to definicja smaku, jakości i unikalności. Komfortowe i przyjazne miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia. Nasi przyszli mieszkańcy to osoby ceniące luksus i wygodę, to osoby które poszukują pięknych form, ludzie sukcesu szukający prestiżowych wnętrz oraz lokalizacji. Dla których ważne jest nie tylko samo miejsce ale także nieograniczone możliwości i styl życia jaki dana inwestycja dla nich kreuje.

Elegancki projekt, wysoka klasa wykończenia, doskonała lokalizacja w otoczeniu rzeki i Starego Miasta, kameralny i butikowy charakter to główne atuty wyróżniające nasz projekt na mapie inwestycji w Śródmieściu Gdańska.

W pięciopiętrowym budynku z hala garażową znajdzie się tylko 65 apartamentów. Na poziomie parteru wytyczono na przestrzał budynku przejście bramne, które prowadzi nad samą Motławę. Dla komfortu mieszkańców na parterze zaprojektowano reprezentacyjne Lobby.

Nasza oferta to projekt wielowymiarowy. Ekskluzywny i kameralny charakter zaprasza Klientów poszukujących  unikalnego miejsca do życia. Jesteś w centrum wydarzeń kulturalnych i towarzyskich a jednocześnie w  luksusowym otoczeniu ciszy i przyrody.  

Jednocześnie jest to również oferta spełniająca oczekiwania Klientów szukających nieruchomości  inwestycyjnych, miejsca na wypoczynek lub biznes. Kupując apartament,  zarabiasz podwójnie, nie tylko na rosnącej wartości nieruchomości, Apartament może służyć również jako miejsce na wakacje, pobyty biznesowe i doskonałą lokatę kapitału  – poza bardzo szybkim wzrostem wartości nieruchomości w tej części Gdańska, można zarabiać na wynajmie krótkoterminowym, oraz wynajmie długoterminowym.

Przestrzeń prezentowanego apartamentu składa się z dwóch poziomów. Pierwszy poziom tworzy salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz sypialnia. Z okien salonu roztacza się widok na rzekę. Na drugim poziomie znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Mieszkanie jest w trakcie wykańczania - ostateczna cena uzależniona jest od aktualnego etapu prac wykończeniowych.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej - płatne dodatkowo: 35.000 PLN.

Powierzchnia całkowita apartamentu wynosi: 102 m2,  powierzchnia użytkowa wynosi: 77,35 m2.

Zapraszamy do prezentacji tej wyjątkowej oferty!


Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl