Ładowanie oferty
Cena: 770 770 zł


Nr oferty:    WL03895
Miasto, Dzielnica, Ulica:  Gdańsk Śródmieście / Brabank Ii / STARA STOCZNIA
Powierzchnia:    71.50 m2
Cena za m2:    10855 zł

Brabank położony jest w Śródmieściu Gdańska nad brzegiem Motławy, przy najatrakcyjniejszym turystycznie bulwarze spacerowym – na przedłużeniu Długiego i Rybackiego Pobrzeża, niespełna 200 m za kładką prowadzącą na Ołowiankę z Filharmonią Bałtycką, 700m od Żurawia Gdańskiego oraz 1km od Długiego Targu i Wyspy Spichrzów. W jego bliskim sąsiedztwie znajduje się Muzeum II Wojny – jedno z miejsc najchętniej odwiedzanych przez turystów, ale również jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta.

W zrealizowanej części powstało 29 lokali usługowych i 141 mieszkań. Istniejące punkty gastronomiczne (uznane restauracje, autorska kawiarnia, coctail bar), usługi kosmetyczne, fryzjerskie i medyczne, biura obsługi, autorskie pracownie i sklepy stworzyły nową, atrakcyjną przestrzeń na mapie miasta, chętnie odwiedzaną przez mieszkańców Trójmiasta i turystów.

W drugim etapie inwestycji znajdą się 24 lokale usługowe położone na parterze, a na wyższych kondygnacjach – ponad 130 apartamentów.

Lokale usługowe zlokalizowane będą zarówno od ulicy Stara Stocznia – naprzeciwko Muzeum II Wojny Światowej,  jak i od placu ogólnodostępnego zrealizowanego w I etapie budowy, z widokiem w kierunku Starego Miasta oraz od planowanej alei spacerowej w centralnej części osiedla. Aleja zostanie poprowadzona wzdłuż dawnego przebiegu ulicy Wałowej, aż do brzegu Motławy i ozdobiona szpalerami drzew, dużymi połaciami trawników i niecką z wodą. Będzie stanowić przedłużenie szlaku turystycznego wzdłuż Motławy, prowadzącego spacerowiczów od ścisłego, historycznego Starego Miasta do Brabanku.

W ofercie posiadamy lokale użytkowe zarówno na wynajem lub na sprzedaż. Lokale zaprojektowano z możliwością adaptacji pod rozmaite funkcje – w tym kancelarię, gabinet medyczny, salon fryzjerski, barber, sklep, biuro pośrednictwa, biuro concierge, biuro podróży, gastronomię – w przypadku wybranych lokali.

Atuty lokali usytuowanych w Brabanku to:

  • metraże już od około 42m2 z możliwością powiększenia
  • bliskość nadbrzeża, widok na Motławę, Muzeum II Wojny Światowej
  • lokale o standardzie technicznym umożliwiającym prowadzenie wielu rozmaitych funkcji, w przypadku wybranych lokali również gastronomi
  • możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowe

Potencjał lokali usługowych zlokalizowanych na Brabanku są:

  • mieszkańcy Brabanku
  • Mieszkańcy Trójmiasta korzystający z różnorodnych usług mieszczących się na terenie i w okolicy zrealizowanego pierwszego etapu inwestycji.
  • Mieszkańcy sąsiadujących zabudowań wielorodzinnych. Obecnie w sąsiedztwie Brabanku, w ofercie sprzedaży na rynku pierwotnym jest ich łącznie ponad 1350.
  • Turyści odwiedzający Gdańsk, w tym pobliskie Muzeum II Wojny Światowej.

Standard wykończenia lokali:

Lokale będą wydawane Klientom w stanie deweloperskim, do własnego wykończenia i wyposażenia oraz rozprowadzenia instalacji i zamontowania odpowiednich urządzeń.

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz pomieszczenia gospodarczego.

Podana w ofercie cena jest ceną NETTO do której należy doliczyć 23 % podatek VAT.

 

Zapraszam Klientów zainteresowanych otrzymaniem szczegółowej oferty!

Drukuj

Katarzyna Osiecimska
Opiekun oferty


+48 883 919 100

k.osiecimska@welcomeapartment.pl