W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszych Pracowników wprowadziliśmy najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w związku z Covid19.

Uważnie przestrzegamy zaleceń globalnych i lokalnych organów ds. zdrowia publicznego, wszystkie procedury dotyczące higieny w apartamentach zostały dokładnie przeanalizowane i dostosowane do aktualnej sytuacji.

Wybierając apartamenty w naszej Firmie, nasi Goście mogą mieć pewność, że przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczące higieny i porządku.

Wdrożony w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości Program Stay Safe obejmuje:

Recepcja zlokalizowana w siedzibie naszego biura:

Apartamenty:

Pracownicy Firmy Welcome Apartment:

Opieka Medyczna:

W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia naszych Gości służymy pomocą w kontakcie z lekarzem. Program Stay Safe został opracowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, aby mogli spokojnie odpoczywać w bezpiecznym wnętrzu apartamentu.

Sprzątanie apartamentu podczas pobytu

Drodzy Goście,
jeśli w trakcie Waszego pobytu poczujecie potrzebę posprzątania apartamentu, wymiany pościeli lub ręczników, prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu. Jednocześnie gwarantujemy, że usługa wykonywana jest przez wykfalifikowany i zaufany personel sprzątający.
Usługa jest płatna. Cennik znajdziecie Państwo w apartamencie.

Sprzątanie apartamentu podczas pobytu