W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszych Pracowników wprowadziliśmy najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w związku z Covid19.

Uważnie przestrzegamy zaleceń globalnych i lokalnych organów ds. zdrowia publicznego, wszystkie procedury dotyczące higieny w apartamentach zostały dokładnie przeanalizowane i dostosowane do aktualnej sytuacji.

Wybierając apartamenty w naszej Firmie, nasi Goście mogą mieć pewność, że przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczące higieny i porządku.

Wdrożony w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości Program Stay Safe obejmuje:

Recepcja zlokalizowana w siedzibie naszego biura:

Apartamenty:

Pracownicy Firmy Welcome Apartment:

Opieka Medyczna:

W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia naszych Gości służymy pomocą w kontakcie z lekarzem. Program Stay Safe został opracowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, aby mogli spokojnie odpoczywać w bezpiecznym wnętrzu apartamentu.

Obiekt : Old Town

Obiekt: Old Town – Inwestycja Kwartał Kamienic

Obiekt Old Town zlokalizowany jest w jednej z najpiękniejszych inwestycji, w samym sercu Starego Miasta. Staromiejski charakter oraz otoczenie sprawiają, że jest to miejsce niezwykłe i wyjątkowe. Odwiedzający nas Goście cenią komfort połączony z bliskością wszystkich najważniejszych i najciekawszych gdańskich atrakcji oraz zabytków. Od malowniczej rzeki Motławy a co za tym idzie Żurawia dzieli odległość zaledwie 3 min pieszo, od słynnej ulicy Długiej- 5 min, natomiast wszystkie środki komunikacji miejskiej, takie jak tramwaje, autobusy i kolejka SKM, są oddalone o jedynie 15 min. Idealnym dopełnieniem pobytu w obiekcie Old Town jest sąsiedztwo najlepszych restauracji i kawiarni w Gdańsku.

#BeourGuest

POZNAJ NASZE APARTAMENTY