W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszych Pracowników wprowadziliśmy najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w związku z Covid19.

Uważnie przestrzegamy zaleceń globalnych i lokalnych organów ds. zdrowia publicznego, wszystkie procedury dotyczące higieny w apartamentach zostały dokładnie przeanalizowane i dostosowane do aktualnej sytuacji.

Wybierając apartamenty w naszej Firmie, nasi Goście mogą mieć pewność, że przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczące higieny i porządku.

Wdrożony w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości Program Stay Safe obejmuje:

Recepcja zlokalizowana w siedzibie naszego biura:

Apartamenty:

Pracownicy Firmy Welcome Apartment:

Opieka Medyczna:

W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia naszych Gości służymy pomocą w kontakcie z lekarzem. Program Stay Safe został opracowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, aby mogli spokojnie odpoczywać w bezpiecznym wnętrzu apartamentu.

Dlaczego my

Podróż zaczyna się na długo przedtem, zanim ruszysz drogę. Trwa tak długo, jak długo pamiętasz o miejscach, które odwiedzasz. Co sprawia, że wybierasz ten a nie inny apartament? Widok z okna? Wyposażenie? Lokalizacja? My uważamy, że apartamenty na czas wypoczynku czy podróży służbowej wybiera się podobnie jak urządza się własny dom – tak, by był wygodny, przytulny i elegancki. Żeby dobrze się w nim mieszkało. Nieważne, czy będą to dwa dni czy dwa lata.

Od wielu lat tworzymy w Gdańsku mapę miejsc, do których uwielbiają przyjeżdżać Goście z całego świata. Nasze apartamenty łączą w sobie niezobowiązującą atmosferę mieszkania na kilka dni z komfortem najlepszego hotelu. To dla nas ważne, by Twoja podróż zamieniła się w przygodę, a doświadczenia stały się Twoimi najlepszymi wspomnieniami z Gdańska. Zamieszkaj w Welcome Apartment i zobacz, jak niezwykłe jest miasto, do którego przybywają podróżni od ponad 1000 lat.

ZAOPIEKUJEMY SIĘ TOBĄ

Twoja radość z doświadczania Gdańska jest dla nas naprawdę ważna: chętnie oprowadzimy Cię po mieście i pokażemy jego najskrytsze zakątki. Podpowiemy, dokąd warto wybrać się na kolację i gdzie napić się oryginalnej Goldwasser. Możemy również zarezerwować dla Ciebie stolik w restauracji czy kupić bilety do teatru. Jeśli potrzebujesz dodatkowych akcesoriów lub ulubionej kawy do apartamentu — zajmiemy się tym.

Gdańsk ma wiele do zaoferowania, a my robimy wszystko, by Twój czas w tym mieście był doskonały. Coraz częściej zdarza się, że nasi Goście, oczarowani Gdańskiem, postanawiają zamieszkać w nim na stałe. Tym też się zajmujemy. Znajdziemy Ci dom, w którym zacznie się Twoja historia.

DAJEMY WIĘCEJ

NAJLEPSZE ADRESY

Z okien naszych apartamentów zobaczysz historię miasta, które od ponad 1000 lat przyciąga monumentalną architekturą, innowacyjnością i różnorodnością.

Do Twojej dyspozycji oddajemy apartamenty w sercu Gdańska, z których wszędzie masz blisko. To miejsca, w których spotykają się rozrywka, kultura i biznes. Blisko centrum, lecz w otulinie ciszy starannie zaprojektowanej architektury, z wnętrzem, w którym jest wszystko, czego potrzebujesz.

TROSKA O CIEBIE

Podróż zaczyna się zanim wyruszysz drogę i trwa tak długo, jak długo pamiętasz o miejscach, które odwiedzasz.

My jesteśmy z Tobą na każdym etapie planowania, trwania i zamykania podróży. Przygotujemy dla Ciebie apartament wedle Twoich potrzeb, jesteśmy stale dyspozycyjni i tylko czekamy, by móc umilić Ci czas spędzony w Gdańsku. Wszystko w atmosferze pełnego zaufania, dyskrecji i najlepszych hotelowych tradycji.

HOTELOWE WYPOSAŻENIE

Nasze apartamenty wyposażyliśmy w meble i akcesoria w standardzie hotelowym.

Łóżka zapewnią Ci regeneracyjny i spokojny sen, spędzisz przyjemne chwile relaksu na miękkich sofach, a pierwszą kawę zaparzysz w profesjonalnym ekspresie. Niech ten apartament będzie Twoim gdańskim domem.