W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszych Pracowników wprowadziliśmy najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w związku z Covid19.

Uważnie przestrzegamy zaleceń globalnych i lokalnych organów ds. zdrowia publicznego, wszystkie procedury dotyczące higieny w apartamentach zostały dokładnie przeanalizowane i dostosowane do aktualnej sytuacji.

Wybierając apartamenty w naszej Firmie, nasi Goście mogą mieć pewność, że przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczące higieny i porządku.

Wdrożony w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości Program Stay Safe obejmuje:

Recepcja zlokalizowana w siedzibie naszego biura:

Apartamenty:

Pracownicy Firmy Welcome Apartment:

Opieka Medyczna:

W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia naszych Gości służymy pomocą w kontakcie z lekarzem. Program Stay Safe został opracowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, aby mogli spokojnie odpoczywać w bezpiecznym wnętrzu apartamentu.

Wynajem korporacyjny

Dla zapewnienia naszym Klientom pełnego poczucia komfortu i zaopiekowania, stworzyliśmy autorski Program Welcome Apartment Corporate Rental. To jedyny taki program w Trójmieście, który holistycznie zadba o interesy Twojej firmy.

Oferujemy usługi związane z wynajmem mieszkania i relokacją pracowników na terenie Trójmiasta. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi – doświadczenie zdobywaliśmy latami i dziś.

GWARANTUJEMY:

  • możliwość wyboru idealnej destynacji z bogatego portfolio nieruchomości
  • dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań: równie profesjonalnie dbamy o warunki dla pracowników kadry menadżerskiej jak i kadr niższego szczebla
  • pełne zaangażowania wsparcie prywatnego opiekuna
  • naszą obecność podczas prezentacji mieszkań
  • nadzór nad bezpieczeństwem prawnym Twoich transakcji
  • pełną ofertę relokacyjną dla pracowników
  • biznesowy język angielski

 

Nie ma dla nas zadań nie do wykonania. Jeśli potrzebujesz najmu krótko lub długoterminowego dla swoich pracowników, jesteśmy najlepszym adresem w Trójmieście.

ZOBACZ APARTAMENTY NA WYNAJEM KORPORACYJNY