W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszych Pracowników wprowadziliśmy najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa w związku z Covid19.

Uważnie przestrzegamy zaleceń globalnych i lokalnych organów ds. zdrowia publicznego, wszystkie procedury dotyczące higieny w apartamentach zostały dokładnie przeanalizowane i dostosowane do aktualnej sytuacji.

Wybierając apartamenty w naszej Firmie, nasi Goście mogą mieć pewność, że przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczące higieny i porządku.

Wdrożony w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości Program Stay Safe obejmuje:

Recepcja zlokalizowana w siedzibie naszego biura:

Apartamenty:

Pracownicy Firmy Welcome Apartment:

Opieka Medyczna:

W przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia naszych Gości służymy pomocą w kontakcie z lekarzem. Program Stay Safe został opracowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Gości, aby mogli spokojnie odpoczywać w bezpiecznym wnętrzu apartamentu.

Koszyk produktów lokalnych

Drodzy Goście,
Zależy nam bardzo, aby pobyt w naszych apartamentach nie był tylko zwykłym noclegiem, tworzymy szereg możliwości, aby Państwa pobyt był mieszanką lokalnej autentyczności z poczuciem komfortu. Odkrywanie Gdańska poprzez lokalne produkty, to dobra alternatywa dla restauracji. Miło wrócić do „domu” w którym jest pełna lodówka.
Napisz do nas na co masz ochotę, a wszystkie produkty dostarczymy do apartamentu zarówno przed Państwa pobytem, jak i w jego trakcie